Hülya Avsar’in annesi vefat etti

Şubat 8, 2013 by  
Filed under Magazin

Hülya Avsar’in annesi vefat etti için yorumlar kapalı

61913_0

Avsar’in Gözyaslari
Sanatçi Hülya Avsar’in dün vefat eden annesi Emral Avsar, Zincirlikuyu Mezarligi’na defnedildi. Hülya Avsar, Tesvikiye Camii’nde düzenlenen cenaze töreninde gözyaslarini tutamadi.

Objektiflerden Kaçmadı

Şubat 8, 2013 by  
Filed under Magazin

Objektiflerden Kaçmadı için yorumlar kapalı

kellieshirley

Kellie Shirley, Run for Your Wife filminin galasında elbisesinin azizliğine uğradı. Shirley dün akşam Londra’da yapılan gala gecesinde kırmızı halının üzerinde yürürken biren eteğinin ön tarafı açıldı.İç çamaşırı meydana çıkan ünlü oyuncunun yardımına arkadaşı yetişti.

ünlüler göğüslerini Kapatacak!

Şubat 8, 2013 by  
Filed under Magazin

ünlüler göğüslerini Kapatacak! için yorumlar kapalı

13

10 Şubat’ta yapılacak olan Grammy ödül töreninin yayıncısı olan CBS şirketi kırmızı halıda yürüyecek olan ünlülerin giysilerine kısıtlama getirdi. Bu sene törene katılacaklar yeni kurallara göre giysi seçerken belli kurallara uymak zorunda. Ödül töreninin yapımcılığını üstlenen CBS, törene katılacak kişilere bir e-mail gönderdi…Törene gelirken seçtikleri kıyafetlerde kalçalarını ve göğüslerini açıkta bırakacak kostümler giymemeleri konusunda uyarıldılar…

Paris Hilton yine bir frikikle gündemde

Şubat 8, 2013 by  
Filed under Magazin

Paris Hilton yine bir frikikle gündemde için yorumlar kapalı

1293535-4
Paparazzilerin adım adım takip ettiği Hilton, bu kez katıldığı bir davette frikik verdi. Paris’in umursamaz tavırları da gözden kaçmadı.

Yavuz Bingöl – Gitme

Şubat 8, 2013 by  
Filed under Magazin, Yeni Albümler

Yavuz Bingöl – Gitme için yorumlar kapalı

0

Senli harfleri biriktiriyorum parkamda,
Sana koşuyor tüm alfabem,
Yumak yumak oluyor sevdam
Tüm cümlelerim sen diye diye birleşiyor
Nakış nakış, kilim kilim, hasret hasret çoğalıyor kurduğum cümleler.
Yaşamak, yalnızlık kabuğundan sıyrılınca daha bir güzel oluyor
Yarınlar seninle geliyor, dur durak bilmeden sol yanıma usul usul yayılıveriyor.
Adın anılınca daha bir başka irkiltiyor rüzgar tenimi
Ve ben o an
Daha bir SENİ SEVİYORUM

Magazin

Şubat 7, 2013 by  
Filed under Magazin

Magazin için yorumlar kapalı

YouTube’da “Magazin Haberleri

Şubat 7, 2013 by  
Filed under Magazin

YouTube’da “Magazin Haberleri için yorumlar kapalı

Kız Ve Kurt Sinema İzle

Mart 30, 2011 by  
Filed under Magazin

Kız Ve Kurt Sinema İzle

Yapım: 2011 ~ ABD, Kanada
Tür: Dram, Fantastik, Gerilim, Gizem, Korku, Romantik
Yönetmen: Catherine Hardwicke
Oyuncular: Gary Oldman, Amanda Seyfried, Billy Burke, Virginia Madsen, Michael Shanks, Lukas Haas, Julie Christie, Megan Charpentier, Shiloh Fernandez, Cainan Wiebe, Max ırons, Michael Hogan, Adrian Holmes, Alexandria Maillot, Bella King, Carmen Lavigne, Christine Willes, Cole Heppell, Dalila Bela, Darren Shahlavi, Jana Berengel, Jen Halley, Joel Graves, Jordan Becker, Kacey Rohl, Karin Dreijer Andersson, Lauro Chartrand, Matt Ward, Paul Wu, Peter, Shauna Kain
Senaryo: David Johnson
Yapımcı: Leonardo Dicaprio, Alex Mace, Michael ıreland, Jennifer Davisson Killoran, Julie Yorn
Gösterim Tarihi: 01 Nisan 2011 (Türkiye)

Konusu:Valerie (Amanda Seyfried) iki erkek arasında kalmış genç ve güzel bir kızdır. Köyün en güzel kızı Valerie, gönlünü yoksul Peter’ a (Shiloh Fernandez) kaptırmıştır. Ancak ailesi onu varlıklı Henry (Max Irons) ile evlendirmek istemektedir. Birbirini kaybetmek istemeyen âşıklar, birlikte kasabadan kaçma planları yaptığı sırada korkunç bir olay yaşanır. Valerie’ nin kız kardeşi köyün çevresinde, karanlık ormanda sinsice dolaşan bir kurt adam tarafından vahşice öldürülmüştür.

Yıllarca, insanlar bu yaratığa ayda bir kez hayvan kurban vererek kendilerine zarar vermesini engellemişlerdir. Ta ki, bir dolunay gecesi, kurdun aralarından birini öldürmesine dek.

Köy halkı intikam almak için, ünlü bir kurt adam avcısı olan Peder Salomon (Gary Oldman)’dan yardım isterler. Lakin pederin gelişiyle hiç beklemedikleri bir gerçeği öğrenirler. Kurt gündüzleri insan kılığında dolaşıyordur ve içlerinden herhangi birisi olabilir.

Renkli Sütyene Yasak

Mart 19, 2011 by  
Filed under Magazin

Renkli Sütyene Yasak

Pakistan ulema konseyi, muhafazakarların protesto ettiği destekli ve renkli kadın iç çamaşırlarının yasaklanması için fetva verdi.

Bu tür çamaşırların tahrik ettiği gerekçesiyle verilen fetva, resmi gazetede, “Destekli sütyenler şeytanın yastıklarıdır” yorumuyla yayınlandı.

Pargalı İbrahim’e İlgi Büyüyor

Mart 19, 2011 by  
Filed under Magazin

Pargalı İbrahim’e İlgi Büyüyor
‘Muhteşem Yüzyıl’da canlandırdığı Pargalı İbrahim karakteri Okan Yalabık’ın popülerliğini artırdı

Show TV’de ekrana gelen ‘Muhteşem Yüzyıl’ dizisinin en çok dikkat çeken karakterlerinden birisi de bir Hıristiyan çocuğu olarak doğan ve daha sonra Osmanlı tarafından devşirilen Pargalı İbrahim. HTMagazin’in haberine göre; Okan Yalabık’ın başarıyla canlandırdığı Pargalı İbrahim karakteri dizide bir hayli öne çıkıyor. Yalabık, başarılı oyunculuğu ve yarattığı karizma sayesinde hayran kitlesini de bir hayli artırdı. Yalabık’ın çizdiği portre kadınları mest etmiş durumda.

Dizi setini ziyaret eden genç kızlar özellikle Pargalı İbrahim için sete geldiklerini belirtiyorlar.

Sonraki Sayfa »