AutoCad 2011 Full Sürüm indir yada Download Yap

Şubat 26, 2011 by  
Filed under Programlar

AutoCad 2011 for MacOSX | 587 MB
With working Crack!

Design and shape the world around you with the powerful, flexible features found in AutoCAD design and documentation software, one of the world’s leading 2D and 3D CAD tools. Speed documentation, share ideas seamlessly, and explore ideas more intuitively in 3D.
Hotfile.com
Link Filesonic:

Kod:
 
        http://www.filesonic.com/file/121289141/AutoCad2011.rar.001
http://www.filesonic.com/file/121289151/AutoCad2011.rar.002
http://www.filesonic.com/file/121289121/AutoCad2011.rar.003
http://www.filesonic.com/file/121289131/AutoCad2011.rar.004
http://www.filesonic.com/file/121289161/AutoCad2011.rar.005
http://www.filesonic.com/file/121289171/AutoCad2011.rar.006 

İnternet Download Manager 5.11 Build 5 Full

Şubat 22, 2011 by  
Filed under Programlar

İnternet indirme yöneticisi

program katılımsız olup ayrıca full dür. indirip kurmak için ileri dediğinizde otomatik bir şekilde ve seri olarak kuruluma geçer. En popüler indirme yöneticilerindendir. Ayrıca arayüz olarak Türkçe seçeneğide vardır.

This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 832×601.

İNDİR:
RapidShare: Easy Filehosting

Kaspersky Internet Security 2011 Download

Şubat 21, 2011 by  
Filed under Programlar

KASPERSKY NORMAL OLARAK KURUYORUZ VE DOSYANIN İÇERİSİNDEKİ YÖNERGELERİ TAKİP EDEREK CRACK İŞLEMİNİ GERÇEKLEŞTİYORUZ.ANLATIM DOSYANIN İÇERİSİNDE MEVCUT ARKADAŞLAR

LINK

TurkeyCafe Download

Hotfile.com: One click file hosting: kasp.crack.NABLP.rar
Hotfile.com: One click file hosting: kis11.0.1.400en.exe

Nokia Pc Suite Bedava İndir Lisanssız

Şubat 20, 2011 by  
Filed under Programlar

Hotfile.com: One click file hosting: Nokia_PC_Suite.rar

AIMP Çoklu Medya Dönüştürücü İndir, Full İndir

Ocak 12, 2011 by  
Filed under Programlar

AIMP, ufak boyutuyla hem sistemi yormuyor, hem de bilgisayar başında size sorunsuz, rahat bir ortam vaad ediyor. Winamp’ın neredeyse bütün özelliklerini içeren programda, birden çok çalma listesi de etiket şeklinde düzenlenebiliyor.

Programın arayüzü gelişmiş olmakla beraber, menüleri kullanışlı; arka planda rahatlıkla çalışabiliyor. Program Rus yapımıdır. Hızlıdır, sistemi yormaz. Program, ayrıca Utilities isimli bir araçla birlikte kuruluyor. Bu araç ile birlikte;

Ses ve müzik türü dönüştürücüsü
Ses kayıt seçeneği
Etiket düzenleyicisi
Eklenti editörü de kullanımınıza sunuluyor.

Göze çarpan farklı özellikleri :

Programda ilk olarak göze çarpan görünümü ve hızlı olması. Önemli bir diğer özellik ise default ve listen şeklinde, radyo açtığınızda bunu ayrı sekmelerde göstermesi. Bu şekilde istediğiniz zaman radyo, istediğiniz zaman bilgisayarınızdaki müzikleri hızlı bir şekilde açabiliyorsunuz.

Bir de bir müzikten başka bir müziğe geçtiğinizde kapatılan müziğin sesi yavaş yavaş azalıyor, bu da winamp’ta varsayılan olarak gelmeyen başka bir özellik.

Müzik dinlerken küçültme simgesine basıldığında, sağ alt köşede küçük bir simge çıkıyor. Ayrıca sağ alt köşedeki bu simgenin üzerine gelindiğinde de çalan müziklerin isimleri çıkıyor.

Bu program sadece müzik dinleme değil, çeşitli uzantıları (WAV, OGG, MP3, WMA) birbirlerine dönüştürebilme özelliğine de sahip (Winamp’ın sadece PRO sürümünde bu özellik tam anlamıyla düzgün çalışabiliyordu). Aynı zamanda Ses CD’lerini de bu uzantılara dönüştürebiliyor.
Ayrıca winamp çalma listesini ortak kullanabiliyor veya çalma listesini winamp’ın tanıyacağı gibi .pls yapabiliyor.

Programı aşağıdaki linkten indirebilirsiniz ;Fastream IQ Proxy Server Programı İndir, Kur

Ocak 12, 2011 by  
Filed under Programlar

Windows platformu için güvenli düz/ters vekil sunucu. O denli ölçeklenebilir ki aynı anda tek portta 60.000 kullanıcı destekler. Filtreleme ve önbellekleme yapar, ters vekil sunucu olarak kullanımında SSL yükünü web sunucunun üzerinden alır. Saniyede 11.000 istek cevaplayabilir.
Programı indirmek için aşağıdaki linke tıklayınız ;


Nero 10 İndir , Ücretsiz Download (tek link)

Ocak 12, 2011 by  
Filed under Programlar

Popüler CD/DVD yazma programlarından başında yer alan Nero’nun son ve ücretsiz Lite sürümü. Nero 9 ücretsiz versiyonu temel CD-DVD yazma ve kopyalama fonksiyonlarını içeriyor. Ücretsiz cd yazma programlarına bir cevap niteliğinden çıkan Nero 9 Lite programı en temel CD-DVD yazma fonksiyonlarını karşılıyor.

Programı indirmek için aşağıdaki linke tıklayınız ;


Virtual CD 10.1 Download ,Ücretsiz İndir

Ocak 12, 2011 by  
Filed under Programlar

Cd ile oynadığınız oyunları harddiskiniz üzerinden oynamanıza yarıyor. Cd’nin sanal bir kopyasını harddiskte oluşturuyor ve oyunları buradan oynayabiliyorsunuz.

Programı indirmek için aşağıdaki linke tıklayınız ;


FotoMix 8.0 Fotoğraf Düzenleyici İndir,Tek link

Ocak 6, 2011 by  
Filed under Programlar

Ücretsiz bir fotoğraf manipülasyon aracı. FotoMix ile farklı fotoğrafları birbirine katarak kompozisyonlar elde edebilirsiniz. Fade ve transparent ayarlarıyla fotoğrafları birbiri içerisine gömerek dilediğiniz resim kompozisyonlarını oluşturabilirsiniz.Zengin menüsüyle farklı tasarımlar yapabileceğiniz harika bir program

Programı indirmek için aşağıdaki linke tıklayınız ;


Adobe Acrobat Reader 9,2 İndir ,Türkçe Tam Sürüm

Ocak 6, 2011 by  
Filed under Programlar

Adobe Acrobat sayesinde tarafından yaratılmış portable document format (PDF) [portatif döküman formatı] dosyalarını okuyabiliyorsunuz. Ayrıca görüntüsü zengin ve interaktif bir form sunuyor. Internet Explorer için bir ActiveX kontrolü ve Netscape Navigator için bir plug-in dahilinde ve yükleme sırasında işlemleri otomatik olarak hallediyor. PostScript’in desteklediği tüm dosyalar desteklenmekte. Bir diğer özellik ise Asya font paketlerinin yüklenebilmesi ki bu sayede Japonca, Çince gibi dökümanlarda da bir terslik çıkmıyor.Adobe PDF dosyalarını görüntülemek, arama yapmak, dijital olarak imzalamak, doğrulamak, yazdırmak ve başkalarıyla dosya üzerinde birlikte çalışmak için Adobe Reader kullanın.
Programı indirmek için aşağıdaki linke tıklayınız ;


Sonraki Sayfa »